İLAHİ SANATÇILARI Semazen ilahi grubu sizlere en seçkin ilahi sanatçılarını sunarak hizmetine devam ediyor. İlahi Sanatçılarımız ve Tasavvuf Grubu ekibimizde bir birinden değerli müzisyenler bulunmakta olup, çoğu bildiğiniz sanatçılarımız Konservatuar mezunudur.                        

ABDURRAHMAN ÖNÜLCALALEDDİN ADAMUSTAFA DEMİRCİERTUĞRUL ERKİŞİ
SAMİ YUSUFMAHER ZAİNSEDAT UÇANFEYZULLAH KOÇ
Defli ilahi grubu, Org,ney,kanun, ud ve daha bir çok enstrümanlarımızın  bulunduğu ilahi  grubu ve tasavvuf gruplarımızda semazen ilahi grubu olarak Dini düğün, İslami nişan, sünnet düğünü ve bütün özel gün ve gecelerinizde hizmet veriyoruz.        
      Ayrıca bayan ilahi grubu ve bayan tasavvuf musikisi fasıl ekibimiz bulunmaktadır.        
Semazen ilahi grubu Tüm Türkiye'de hizmet vermekte olup ilahi grubu ve semazen fiyatlarımız gidilecek yerin uzaklığına ve ekip sayısına göre değişiklik göstermektedir.
 
ÖMER KARAOĞLUGRUP DERGAHMUSTAFA YILMAZUĞUR IŞILAK
SEYFULLAHMUSTAFA CİHATEŞREF ZİYA TERZİERKAN MUTLU
MUSTAFA HAZNEDARMÜRSEL TUNCERYUSUF KARAGÖZMEHMET GÖKÇE
Türkiye'nin tanınmış sanatçılarını da bünyesinde barındıran semazen ilahi grubu sizleri sevdiğiniz ilahi sanatçıları ile konser düğün nişan ve dini organizasyonlarda buluşturuyor.        
Tasavvuf Musikisi ekibi ile yapacağınız organizasyonlarda sahne alıyor en güzel tasavvuf müziklerini ve sanat müziklerini sizler için seslendiriyoruz.
YASİN KONEVİUFUK AKINYUNUS CANGEYLANİ KARAARSLAN
ENDER TEKİNFATİH ÖZTÜRKAMMAR ACARLIOĞLUAHMET FEYZİ
  
 TURAN TURGUTHAKAN TAHA 
 Semazen ilahi grubu hakkında fiyatlarımız ve yaptığımız faaliyetler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.   
Türkiye'nin En büyük ilahi grubu ve semazen ekibi organizasyonlarından sizlerde vakit kaybetmeden rezervasyon yapabilirsiniz. 

İLAHİ SANATÇISI HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ....0553 241 40 67

    

İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül ve semazenlerimiz ile organizasyonlarınıza katılıyor tadına doyulmaz saatler sizlere misafirlerinize sunuyoruz.. Abdurrrahman Önül en güzel ilahilerini sizler için seslendiriyor.

Zengin ilahi sanatçısı kadromuz,İlahi grupları,Semazen grubumuz,Hocalarımız,Mevlithanlarımız ,Tiyatro gruplarımız ve sunucumuzun eşsiz sunumuyla, hayatınızın en kadim dönüm noktasını unutulmaz kılmaya, dini düğün,islami nişan törenlerinizi,sünnet merasiml

İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül ile İstanbul Florya'da Elit Word Business otelde islami nişan organizasyonu düzenledik.asır organizasyon kalite ve güvencesi ile gerçekleşen program çok beğenildi

İstanbul anadolu yakasında ilahi grubu ve semazen ekibi arıyorsanız bize ulaşınız. Mursel Tuncer ile muhteşem bir ilahili düğün.

Her türlü İslami Düğün Organizasyonu için İrtibat Telefon 0553 241 40 67

  İslami Nişan Organizasyonu  İstanbul semazen  Dini Düğün  Pendik Düğün Salonları  Düğün Masa Sandalye Süsleme  İslami bayan kına gecesi  Semazen Grubu  Semazen Fiyatları   İslami Kına Gecesi  Semazen Gösterisi   Bayan İlahi Grubu  Folklor Ekibi Kiralama  Kına Gecesi Organizasyonu  Semazen Kiralama Fiyatları  Tasavvuf Grubu  İslami Kına Gecesi  Semazen Kiralama  İslami Düğün  Sünnet Düğünü  İlahi grubu  Konser Organizasyonu  Semazen Organizasyonu  İlahili Düğün  Semazen Organizasyonu  Semazen Fiyatları  İslami Düğün Organizasyonu  Sünnet Düğünü Organizasyonu ve daha bir çok hizmetimizle sizlerin yanında olduk bundan sonra da yanınızda olmaya kalitemize kalite katarak devam edeceğiz....