Dini Düğün

dini düğün

DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN SEMAZEN İLAHİ GRUBU SİZLERİN HİZMETİNDE. BU GÜNE KADAR GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAŞARILI DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İLE BAŞARILARIMIZA BAŞARI KATMAYA DEVAM EDİYORUZ.

KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR. BİZ SEMAZEN İLAHİ GRUBU OLARAK YAPTIĞIMIZ HER DİNİ DÜĞÜN NİŞAN VE SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI BİTİMİNDE MÜŞTERİMİZİN DUA VE TEŞEKKÜRLERİNİ ALMANIN MUTLULUĞU İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇERİKLERİ  HAKKINDA BİZİ ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ PAKET FİYATLARIMIZDAN YARARLANABİLECEĞİNİZ GİBİ AYNI ZAMAN DA  SİZE ÖZEL BİR EKİP DE KURULABİLMEKTEDİR.


İLAHİ GRUBU- SEMAZEN-HOCA-SUNUCU-SES SİSTEMİ-TASAVVUF MUSİKİSİ-SANAT MÜZİĞİ EKİBİ-PALYAÇO-MEKAN SÜSLEMESİ-MASA SANDALYE SÜSLEMESİ- FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMLERİ -VE DAHA BİR ÇOK HİZMETİMİZLE SİZ MİSAFİRLERİNİZLE İLGİLENİRKEN BİZ EKİP OLARAK DÜĞÜN ORGANİZASYONUNU GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.


Dini düğün organizasyonu ciddi bir emek ve çaba gerektiren organizasyondur, zira bu tarz organizasyon talebi olan bir müşterinin beklentileri oldukça üst seviyede olacaktır. Bu beklentileri karşılayacak organizasyon firma sayısı ise parmakla sayılacak kadar maalesef ki azdır. 

Dini Düğün Ve İslami Düğün Organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için profesyonel ekiplerimizi arayabilirsiniz.. Organizasyon yapılacak tarih saat ve gidilecek yerin uzaklığı aynı zamanda katılacak ekip sayısına göre en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 -TAVSİYE EDİLEN İÇERİK-

1)Program açılış konuşması (sunucu)

2)Özel fon müziği eşliğinde alkışlarla çiftler salona alınışı

3)Kuranı kerim tilaveti (5 dk)

4)Günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5)Pasta kesimi merasimi

6)İlahi Sanatçısı ( kanun,ney,def,org)

7)Semazen gösterisi (3-5 kişi)

8)Şiir,Naat

9)Tasavvuf eserleri , ezgi ve ilahiler

10)Yarışma ve Hediyeler

11)Çocuklar için palyaço ve animasyon

12)Takı ve hediyleşme merasimi

13)Program kapanış konuşması

İslami Düğün Organizasyonu

Not : Toplam 10 kişilik ekipden oluşuyor


Florya’da Elit Word business Hotel’de Muheteşem bir nişan organizasyonu sunduk. En ufak ayrıntıları bile dikkate alan ekibimiz ile unutulmaz bir nişan organizasyonu gerçekleştirdik. En güzel İslami nişan organizasyonu fiyatları için bize ulaşınız

Hayatınızda ki dönüm noktalarından birisi olan düğününüz için en ince ayrıntısını bile düşünen ekibimiz sizin salona alınış müziğinizden pasta kesim müziğinize kadar her şeyi sizinle birlikte planlıyor ve eksiksiz bir organizasyon sunuyor..

islami Düğün organizasyonlarında gelin damadın salona alışından başlayarak Bütün organizasyınu üstleniyor ve akıllarda kalıcı her dakikası anlamlı düğün organizasyonları sunuyoruz..

Semazen Gruplarımızla Tüm Türkiye’de Dini Düğün,nişan, sünnet düğünü,Programlarımızla Sizlerle Birlikte Olmaya Devam Ediyoruz… Semazenlerimizin Sema Gösterilerini Mutlaka İzleyin Ve İzlettirin..

Her türlü İslami Düğün Organizasyonu için İrtibat Telefon 0553 241 40 67

  Semazen Grubu  Konser Organizasyonu  Pendik Düğün Salonları  İlahi grubu  İslami bayan kına gecesi  Sünnet Düğünü Organizasyonu  Semazen Kiralama Fiyatları  Tasavvuf Grubu  İslami Düğün  Semazen Gösterisi  İslami Nişan Organizasyonu  Dini Düğün  Sünnet Düğünü  Kına Gecesi Organizasyonu  İstanbul semazen  İslami Kına Gecesi  Semazen Fiyatları  Semazen Organizasyonu  Semazen Organizasyonu  Folklor Ekibi Kiralama  Semazen Fiyatları  Düğün Masa Sandalye Süsleme  Semazen Kiralama   Bayan İlahi Grubu  İslami Düğün Organizasyonu  İlahili Düğün   İslami Kına Gecesi ve daha bir çok hizmetimizle sizlerin yanında olduk bundan sonra da yanınızda olmaya kalitemize kalite katarak devam edeceğiz....