İSLAMİ-DİNİ DÜĞÜN

 

mevlitli ilahili semazenli dini islami düğün organizasyonu

 DİNİ İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

İslami Düğün Organizasyonu

En güzel gününüzün çok daha keyifli ve kusursuz geçmesine yardımcı olan İslami düğün organizasyonu firmamız en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Son sistem teknoloji ve profesyonel bir ekip ile çalışmakta olan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

Son günlerde sakin ve dine yönelik olarak tercih edilen İslami düğün organizasyonu fiyatları firmamız tarafından çok daha uygun olacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Çok gürültülü ve sıradan düğün törenleri yerine hem dini bakımdan hem de daha huzurlu sakin zaman geçirmenin mümkün olduğu İslami düğünler çok fazla tercih edilmektedir.


Özellikle yeni nesil tarafından çok fazla talep gören bu tarz düğünler çok daha keyifli ve huzurlu zaman geçirmeye yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar bu sektörde yer alan firmamız yapacağınız düğünün en ince detayına kadar düşünerek son derece güzel ve görkemli unutulmaz bir davet olmasını sağlamaktadır. İhtiyacınız olması durumunda fiyatların bütçeleri zorlamadığı firmamız ile irtibata geçerek konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almanız mümkün olmaktadır. 


Ömrünüzde bir defa olacak bir İslami-dini düğün yapmaya karar verdiğinizde sizlere en iyi bir dini düğün içeriği çıkarmak için  profesyonel bir ekiple ilahi grubu, tasavvuf sanatçılarımızla,semazen gösterisi (semazen ekibi) ,sunucumuz ile, masa sandalye süsleme hizmetimiz ile son derece profesyonel bir ekip ile sizlerleyiz...Örnek içeriklerimize balkabilirsiniz.  

                

DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYON İÇERİKLERİ                                                                                                                      

ÖRNEK İÇERİK-1ÖRNEK İÇERİK-2
               
 1. Sunucu tarafından açılış   konuşması
 2.              
 3. Kur'an-ı   Kerim Tilaveti
 4.              
 5. Kur'an-ı Kerim'den ve   evlilik üzere sohbet
 6.              
 7. İlahi Ekimizin ilahi dinletisi(İlahi Sanatçısı, Org)
 8.              
 9. Takı   Merasimi
 10.              
 11. Sunucu tarafından Kapanış konuşması  
 12.          
     
               
 1. Sunucu tarafından açılış   konuşması
 2.              
 3. Kur'an-ı Kerim Tilaveti
 4.              
 5. Kur'an-ı Kerim'den ve   evlilik üzere sohbet
 6.              
 7. İlahi Ekimizin ilahi dinletisi(İlahi Sanatçısı, Org)
 8.              
 9. Semazen Gösterisi
 10.              
 11. Takı Töreni
 12.              
 13. Sunucu tarafından Kapanış konuşması
 14.            
   

  MEVLİTLİ İLAHİLİ DÜĞÜN

ÖRNEK İÇERİK -3ÖRNEK İÇERİK -4
               
 1. Sunucu tarafından açılış   konuşması
 2.              
 3. Kur'an-ı   Kerim Tilaveti
 4.              
 5. Kur'an-ı Kerim'den ve   evlilik üzere sohbet
 6.              
 7. İlahi Ekimizin ilahi dinletisi(İlahi Sanatçısı, Org)
 8.              
 9. Semazen Gösterisi
 10.              
 11. Skeç Ve Parodilerle Tiyatro   Ekibi gösterisi
 12.              
 13. Takı   Merasimi
 14.              
 15. Sunucu tarafından Kapanış konuşması
 16.            
   
               
 1. Sunucu tarafından açılış   konuşması
 2.              
 3. Kur'an-ı   Kerim Tilaveti
 4.              
 5. Kur'an Ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti
 6.              
 7. Tasavvuf Grubu (Def,Kanun, Ney, Ud)
 8.              
 9. Semazen Gösterisi
 10.              
 11. Takı Töreni  
 12.              
 13. Palyaço gösterisi
 14.              
 15. Sunucu tarafından Kapanış konuşması
 16.            
   
 

 

İslami Düğün Ve Dini  Düğün Organizsyonları hakkında bilgi almak için profesyonel ekiplerimizi arayabilirsiniz. İslami düğün organizasyonları çiftin talep ettiği hizmetlere göre farklı farklı akışa bağlı olarak düzenlenebiliyor. Örneğin; yalnızca ilahi sanatçısı, müzisyen grubu, sunucu hizmeti alınarak merasim yapılabileceği gibi organizasyona semazen gösterisi ve karnaval yiyecekleri eklenebilir. Çiftlerin ihtiyacına göre mekan süslemesi, ses ve ışık sistemi kurulumu, video ve kamera çekimi, masa sandalye kiralama gibi pek çok değişken arasından seçim yapılır. Bu nedenle kesin olarak İslami düğün organizasyonu fiyatları hakkında bilgi vermek zordur. 

  

 

                    Tasavvuf Grubu                                     İlahi Sanatçılarımız                                  Semazen Gösterisi 

En Güzen dini islami düğün organizasyonlarını semazen ilahi grubu olarak sizlere sunuyoruz.Yukarıda dini düğün içeriklerini sunduğumuz paketlerimizden birini seçerek yada size özel paket program hazırlayarak düğün organizasyonu yapmaktayız.Uzun yıllardır ilahi grubu,tasavvuf grubu ve semazen ekibi ile Türkiye genelinde Mevlitli,İlahili,semazenli,dini islami düğün organizasyonları sunuyoruz..

         

Cesim Hoca ve semazenlerimiz ile islami düğün organizasyonu İstanbul Çamlıca Hacegan..

islami düğün organizasyonu Gelin Damat girişi..( Asır organizasyon)

Zengin ilahi sanatçısı kadromuz,İlahi grupları,Semazen grubumuz,Hocalarımız,Mevlithanlarımız ,Tiyatro gruplarımız ve sunucumuzun eşsiz sunumuyla, hayatınızın en kadim dönüm noktasını unutulmaz kılmaya, dini düğün,islami nişan törenlerinizi,sünnet merasiml

İstanbul İlahi grubumuz ve semazenlerimiz ile sizlerin yanındayız..en güzel organizasyonlar Asır organizasyon ile başlar..sizlerde islami düğün nişan sünnet düğünü organizasyonlarınız için bize ulaşınız..

Her türlü İslami Düğün Organizasyonu için İrtibat Telefon 0553 241 40 67

  Semazen Kiralama Fiyatları  Semazen Fiyatları  Pendik Düğün Salonları  İstanbul semazen  Semazen Gösterisi  Dini Düğün  Tasavvuf Grubu  İslami Nişan Organizasyonu  İlahili Düğün  Düğün Masa Sandalye Süsleme  İslami Düğün Organizasyonu  Semazen Organizasyonu  Semazen Kiralama  Sünnet Düğünü Organizasyonu  Folklor Ekibi Kiralama  İslami Kına Gecesi  Semazen Grubu  İslami Düğün  Konser Organizasyonu   Bayan İlahi Grubu  İlahi grubu  Semazen Fiyatları  İslami bayan kına gecesi  Semazen Organizasyonu  Sünnet Düğünü  Kına Gecesi Organizasyonu   İslami Kına Gecesi ve daha bir çok hizmetimizle sizlerin yanında olduk bundan sonra da yanınızda olmaya kalitemize kalite katarak devam edeceğiz....